TWT

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۳:۲۱:۱۷

 

ارز دیجیتال تراست والت (TWT)  چیست؟

ارز دیجیتال تراست والت توکن، یک توکن ساده BEP-20 می باشد که مزایای بسیاری را در اختیار کاربران کیف پول خود قرار می دهد. تراست والت یک کیف پول رمز نگاری شده  موبایلی می باشد که علاوه بر رمزهای محبوب دربلاکچین اتریوم، بایننس و ترون، از دیگر ارزهای دیجیتالی دیگر نیز پشتیبانی می کند. کاربرانی که این توکن را در اختیار دارند، از مزایای مختلفی در هنگام استفاده از کیف پول بهره می برند. از جمله این مزایا میتوان به تخفیف در خرید ارزهای رمز نگاری درون برنامه ای و خدمات غیرمتمرکز در معاملات اشاره کرد.

توکن تراست والت اولین بار بعنوان دارایی BEP-20 در بلاکچین بایننس راه اندازی شد. سپس در سال 2020 بعنوان یک توکن BEP-20 در بلاکچین اسمارت بایننس مجددا راه اندازی شد.

 

بنیانگذاران تراست والت توکن چه کسانی بودند؟

تراست والت به وسیله ویکتور رادچنکو در سال 2017 تاسیس شد. مقر اصلی ساخت این ارز دیجیتال در Mountain View کالیفرنیا می باشد. رادچنکو در چندین شرکت فناوری فعالیت داشته و علاوه بر آنها Trucker Path  را تاسیس نموده است. وی زمانیکه متوجه شد که فروشگاههای برنامه هیچ کیف پول منبع بازی برای نشانه های اتریوم و ERC-20 ندارند، توجه خود را معطوف به صنعت کیف پول های ارزهای رمز نگاری شده گردید.

پلتفرم از دیجیتال تراست والت توکن، به وسیله بایننس در سال 2018 با مبلغی نا مشخص خریداری شد اما رادچنکو همچنان بعنوان بخشی از تیم بایننس در این سیستم فعالیت می نماید.

هدف از ساخت تراست والت چه بود؟

در ابتدا هدف از ساخت تراست والت، ذخیره و نگهداری توکن های ERC-20 و ERC23 بود. اما در حال حاضر برای نگهداری توکن هایی از بلاکچین های تتر و بیت کوین و.... .استفاده می کند، نیز استفاده می شود.

از دیگر اهداف ساخت تراست والت توکن امکان معامله یونی سواپ و پنکیک سواپ به طور مستقیم در کیف پول است.

چرا تراست والت توکن منحصر به فرد است؟

تراست والت توکن یک ابزار کاربردی می باشد که برای تامین ارزش اضافی به کاربران برنامه تلفن همراه تراست والت طراحی شده است. این برنامه هیچ کاربرد خارج از اکوسیستم تراست والت ندارد و با وجود اینکه ارز دیجیتال تراست والت توکن بعنوان یک دارایی BEP-20 به شمار می آید، میتواند به هر کیف پول پشتیبانی شده از دارایی های بایننس اسمارت چین منتقل شود. این ارز دیجیتال میتواند بعنوان پرداخت هزینه و انجام خدمات دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

این ارز دیجیتال یکی از اولین ارزهای دیجیتالی می باشد که در بایننس اسمارت چین راه اندازی شد. این ارز دیجیتال میتواند به عنوان یک ارز با کارمزد پایین و زمان تایید بسیار کم استفاده گردد.

 

ارز دیجیتال تراست والت توکن را از کجا میتوان تهیه نمود؟

برای خرید و فروش در سیستم عامل های مختلف از جمله صرافی های متمرکز و غیرمتمرکز این توکن در دسترس می باشد. MXC و Binance DEX از جمله صرافی های رایج در زمینه مبادلات این توکن می باشند.

 

امنیت ارز دیجیتال تراست والت توکن به چه صورت است؟

ارز دیجیتال تراست والت توکن از الگوریتم اثبات سهام POS استفاده می کند. استفاده از این الگوریتم، میتواند تا حدود بیشتر از 50 درصد از تهدیدات SYBIL حمایت کند.

تراست والت توکن، با استفاده از برنامه Bounty Bounty اجرا میشود که تا سقف حدودا 10 هزار دلار BNB به هر شخصی که مشکلات بایننس چین و قرار دادهای هوشمند را پیدا کند، پرداخت می نماید. علاوه بر این، برای امنیت بیشتر کیف پول تراست والت توکن یک رمز عبور یا عبارت بازیابی 12 کلمه ای قرار داده شده است.

 

ویژگی های تراست والت توکن چیست؟

ویژگی مهم و اصلی تراست والت توکن امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربران می باشد. این کیف پول به گونه ای طراحی شده است که هنگام ایجاد حساب کاربری جدید از هیچ فردی KYC درخواست نمی شود و بعنوان یک کیف پول غیرمتمرکز، داده های کاربران را ذخیره نمی کند.

کیف پول تراست والت در حال حاضر یکی از بهترین برنامه های موجود در بازار می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های تراست والت توکن، همکاری مداوم آن با صرافی بایننس می باشد.

از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید سپاسگزاریم.